MASKOTKI Z DZIECIŃSTWA,NAJLEPSI PRZYJACIELE,POWIERNICY SEKRETÓW,LĘKÓW,RADOŚCI.KAŻDY Z NAS MIAŁ KOGOŚ TAKIEGO.
KOCHAM DZIECI A ONE KOCHAJĄ PRZYTULAKI,MASKOTKI,,SZMACIANKI JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ.KTO WIE MOŻE ZAWITAJĄ DO CIEBIE?????
Natan z tym kotkiem śpi..Już miałam wysłać zdjęcia i dusza nic z tego.Mam problem z komputerem ale na Podraku będzie zdjecie Natana z tym kotkiem.Jest śliczny no i ma własna maskotke
Natan z tym kotkiem śpi..Już miałam wysłać zdjęcia i dusza nic z tego.Mam problem z komputerem ale na Podraku będzie zdjecie Natana z tym kotkiem.Jest śliczny no i ma własna maskotke
OdpowiedzUsuńMamy rok 2015 a Natan nadal ma swojego kota i ciągle jako poduszeczkę go używa:)
OdpowiedzUsuń