MASKOTKI Z DZIECIŃSTWA,NAJLEPSI PRZYJACIELE,POWIERNICY SEKRETÓW,LĘKÓW,RADOŚCI.KAŻDY Z NAS MIAŁ KOGOŚ TAKIEGO. KOCHAM DZIECI A ONE KOCHAJĄ PRZYTULAKI,MASKOTKI,,SZMACIANKI JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ.KTO WIE MOŻE ZAWITAJĄ DO CIEBIE?????
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz