poniedziałek, 13 grudnia 2010

kotek śpioszek dla Natana z MARZYCIELSKIEJ POCZTY

http://marzycielskapoczta.pl/natanael-witczak/


2 komentarze:

  1. Natan z tym kotkiem śpi..Już miałam wysłać zdjęcia i dusza nic z tego.Mam problem z komputerem ale na Podraku będzie zdjecie Natana z tym kotkiem.Jest śliczny no i ma własna maskotke

    OdpowiedzUsuń
  2. Mamy rok 2015 a Natan nadal ma swojego kota i ciągle jako poduszeczkę go używa:)

    OdpowiedzUsuń