wtorek, 21 grudnia 2010
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM
Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało węzły,
konflikty, powikłania.
Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
pozamieniały się w owieczki,
a w oczach mądre łzy stanęły
jak na choince barwnej świeczki.
ks. J. Twardowski
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało węzły,
konflikty, powikłania.
Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
pozamieniały się w owieczki,
a w oczach mądre łzy stanęły
jak na choince barwnej świeczki.
ks. J. Twardowski
poniedziałek, 20 grudnia 2010
MAMO TATO WOLĘ WODE-I MOJA CÓRCIA NA PLAKACIE WODY ŻYWIEC ZDRÓJ
OTO PLAKAT AKCJI ŻYWCA ZDRÓJ"MAMO TATO WOLĘ WODE"
ZROBIONY CAŁY Z MALUTKICH ZDJĘĆ DZIECI :)
ZROBIONY CAŁY Z MALUTKICH ZDJĘĆ DZIECI :)
wtorek, 14 grudnia 2010
poniedziałek, 13 grudnia 2010
ISKIERKA Z MARZYCIELSKIEJ POCZTY
http://marzycielskapoczta.pl/natalia-stosik/
http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/natalka1998pomoc/index.php
DOSTAŁYŚMY Z MOJĄ CÓRKĄ PIĘKNĄ KARTKE Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI OD NATALI
A DODATKOWO ZUZKA DOSTAŁA ŻABISKO :p DO POKOLOROWANIA OTO ONO:
http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/natalka1998pomoc/index.php
DOSTAŁYŚMY Z MOJĄ CÓRKĄ PIĘKNĄ KARTKE Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI OD NATALI
A DODATKOWO ZUZKA DOSTAŁA ŻABISKO :p DO POKOLOROWANIA OTO ONO:
I EFEKT KOŃCOWY :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)









