poniedziałek, 20 grudnia 2010

MAMO TATO WOLĘ WODE-I MOJA CÓRCIA NA PLAKACIE WODY ŻYWIEC ZDRÓJ

 OTO  PLAKAT AKCJI ŻYWCA ZDRÓJ"MAMO TATO WOLĘ WODE"
ZROBIONY CAŁY Z MALUTKICH ZDJĘĆ DZIECI :)
A TO ZBLIŻENIE NA PLAKAT I MOJĄ MAŁĄ KSIĘŻNICZKE ZUZIE :))

A TO MOJE NOWE "ARCYDZIEŁO" PRAWDA ŻE SYMPATYCZNA???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz