MASKOTKI Z DZIECIŃSTWA,NAJLEPSI PRZYJACIELE,POWIERNICY SEKRETÓW,LĘKÓW,RADOŚCI.KAŻDY Z NAS MIAŁ KOGOŚ TAKIEGO.
KOCHAM DZIECI A ONE KOCHAJĄ PRZYTULAKI,MASKOTKI,,SZMACIANKI JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ.KTO WIE MOŻE ZAWITAJĄ DO CIEBIE?????
poniedziałek, 20 grudnia 2010
MAMO TATO WOLĘ WODE-I MOJA CÓRCIA NA PLAKACIE WODY ŻYWIEC ZDRÓJ
OTO PLAKAT AKCJI ŻYWCA ZDRÓJ"MAMO TATO WOLĘ WODE"
ZROBIONY CAŁY Z MALUTKICH ZDJĘĆ DZIECI :)
A TO ZBLIŻENIE NA PLAKAT I MOJĄ MAŁĄ KSIĘŻNICZKE ZUZIE :))
A TO MOJE NOWE "ARCYDZIEŁO" PRAWDA ŻE SYMPATYCZNA???
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz