poniedziałek, 13 grudnia 2010

ISKIERKA Z MARZYCIELSKIEJ POCZTY

http://marzycielskapoczta.pl/natalia-stosik/

http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/natalka1998pomoc/index.php


DOSTAŁYŚMY Z MOJĄ CÓRKĄ  PIĘKNĄ KARTKE Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI OD NATALI

A DODATKOWO ZUZKA DOSTAŁA ŻABISKO :p DO POKOLOROWANIA OTO ONO:
I EFEKT KOŃCOWY :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz