piątek, 14 stycznia 2011

smutno,szaro i do duszy :((

ostatnio dopadło mnie "odrętwienie" :(
moje szycie...zdechło w szafie...ale mam nadzieje ze mi przejdzie...i zaczne znów"tworzyć" moje potworki...tymczasem skupiam się na szukaniu pracy :"boże dopomóż !!!!

W tak wielkim mieści żeby pracy szukać od kilku miesięcy....fatum jakieś mnie dopadło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz