MASKOTKI Z DZIECIŃSTWA,NAJLEPSI PRZYJACIELE,POWIERNICY SEKRETÓW,LĘKÓW,RADOŚCI.KAŻDY Z NAS MIAŁ KOGOŚ TAKIEGO.
KOCHAM DZIECI A ONE KOCHAJĄ PRZYTULAKI,MASKOTKI,,SZMACIANKI JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ.KTO WIE MOŻE ZAWITAJĄ DO CIEBIE?????
poniedziałek, 22 listopada 2010
MOJE PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY :)
WE WRZEŚNIU GDY DOPADŁA MNIE DEPRESJA POSTANOWIŁAM ZNALEŹĆ SOBIE ZAJĘCIE ...ZAKOCHAŁAM SIĘ W MASKOTKACH TYPU TILDA ...KOTEK PASIASTY BYŁ PIERWSZYM STWORKIEM :p
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz