poniedziałek, 22 listopada 2010

MOJE PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY :)

WE WRZEŚNIU GDY DOPADŁA MNIE DEPRESJA POSTANOWIŁAM ZNALEŹĆ  SOBIE ZAJĘCIE ...ZAKOCHAŁAM SIĘ W MASKOTKACH TYPU TILDA ...KOTEK PASIASTY BYŁ PIERWSZYM STWORKIEM :p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz