NO DUŻO SIĘ DZIAŁO W LUTYM ZNALAZŁAM PRACE,POTEM BYŁ ROZWÓD I BRAK KOMPUTERA.
TERAZ POMALEŃKU ODZYSKUJE RÓWNOWAGE,MAM OKIENKO NA ŚWIAT W POSTACI KOMPUTERKA,
TERAZ TRZEBA ZAŁATWIĆ MIESZKANIE DLA MNIE I CÓRKI I TO MI SPĘDZA SEN Z POWIEK...MASKOTKI POSZŁY NA RAZIE W ZAPOMNIENIE NIE MAM CZASU ANI SIŁ NA SZYCIE ALE NAPEWNO ZACZNE GDY STABILIZACJA ZAWITA W MOIM ŻYCIU.
Moniko, trzymam kciuki, mam nadzieję, ze wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Dziękuję za pzrepiękne maskotki dla dzieci z Marzycielskiej Poczty. Pokazałam Twoje prace na: http://pocztowypodarek.pl/
OdpowiedzUsuń